Zapraszamy do współpracy :))  
Home Technika
,

Kontakt M

Masz pytania?

Napisz do nas: info@umbo.net.pl

lub zadzwoń: 508 558 663

Skład i łamanie tekstu (DTP)


Szanowni Państwo.


Firma UMBO. Technika i Multimedia oferuje usługi w zakresie komputerowego składu, łamania oraz przygotowania publikacji do druku. Specjalizujemy się w składzie komputerowym wydawnictw o wysokim poziomie trudności - z dużą liczbą tabel, ilustracji, wzorów. Naszymi głównymi realizacjami są książki i wydawnictwa naukowe.
Dokładamy wszelkich starań, by przygotować prace perfekcyjnie, zarówno pod względem technicznym, jak i typograficznym. Świadomie stosujemy w naszej pracy reguły składu i łamania tekstu zgodne z polskimi zwyczajami typograficznymi.
Naszą ofertę kierujemy głównie do wydawnictw, zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy w zakresie przygotowania publikacji do druku, zarówno offsetowego jak i cyfrowego, ceniących sobie wysoką jakość, solidność oraz terminowość wykonania zlecenia.
Współpracując przez ostatnie 15 lat z Uniwersytetem Humanistyczno-Przyrodniczym Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz osobami prywatnymi przygotowaliśmy do druku kilkadziesiąt publikacji. Były to wydawnictwa ciągłe, jak np. seria The Peculiarity of Man pod red. prof. zw. dr hab. Andrzeja Wiercińskiego, Miscellanea - Studia i Materiały, jak i inne wydawnictwa zwarte i księgi okolicznościowe Wydziału Zarządzania i Administracji UJK Kielce. Przygotowując publikacje współpracujemy z osobami posiadającymi wysokie kwalifikacje i doświadczenie w korekcie językowej.


Zapraszamy do współpracy.

 

 

do góry

Home

Webmaster: info@umbo.net.pl